»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Võistlusele registreerumine
»Registreerunute nimekiri
»Ajakirjanikud

In English

Registreerunute nimekiri - Antsumäe Offroad, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV IV etapp, UUS KUUPÄEV


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 12 KERT KIVI / . . EST CAN-AM OUTLANDER KERT KIVI 24.09.2021 - 21:22:00
  2. ATV 13 ANDIS MOISEJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE BURKA RACING 06.09.2021 - 07:22:11
  3. ATV 14 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR MR-SEIKLEJAD 07.09.2021 - 18:00:29
  4. ATV 20 STEN MURRO / . . EST CAN-AM XMR SM RACING 08.09.2021 - 13:13:07
  5. ATV 43 JĀNIS BURKA / . . LAT CAN-AM OUTLANDER BURKA RACING 06.09.2021 - 07:19:50
  6. ATV 50 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM RENEGADE 1000 IRONBALTIC 07.09.2021 - 17:25:38
  7. ATV 53 ALLAN TAAT / . . FIN CAN-AM RENEGADE TEAMKURAPOJAD 08.09.2021 - 12:47:38
  8. ATV 59 MAIKO LIPPING / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR ML 21.09.2021 - 21:40:08
  9. ATV 62 RENEE NURM / . . FIN CAN-AM RENEGADE TEAMKURAPOJAD/KAGU MOTOKLUBI 08.09.2021 - 09:46:40
  10. ATV 70 TIMMO TIGANE / . . EST CAN-AM RENEGADE E.T. RACING 24.09.2021 - 14:49:12
  11. ATV 79 KAIMAR METSIK / . . EST CFMOTO CFORCE 1000 KAIMAR METSIK 24.09.2021 - 18:09:34
  12. ATV 83 GEIO PAE / . . EST CAN-AM OUTLANDER KARILATSI RACING TEAM 17.09.2021 - 18:31:21
  13. ATV 84 KASPAR VESSO / . . EST POLARIS SPORTSMAN KARILATSI RACING TEAM 20.09.2021 - 10:58:38
  14. ATV 87 ARGO TALUPOEG / . . EST CFMOTO CFORSE1000 ARGO TALUPOEG 14.09.2021 - 18:44:24
  15. ATV 90 HANDO KOGER / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR HK 07.09.2021 - 17:44:10
  16. ATV 99 TAIVO TEHVAND / . . EST CAN-AM RENEGADE XXC 1000R VESIROTT 07.09.2021 - 08:03:59
  17. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS 23.09.2021 - 12:57:20
  18. TR-1 104 ALVAR KAASIK / KRISTJAN KAASIK EST SUZUKI JIMNY AKV 07.09.2021 - 15:05:37
  19. ATV 107 ILMĀRS LUBIŅŠ / . . LAT CAN-AM RENEGADE BURKA RACING 06.09.2021 - 07:17:00
  20. TR-1 108 RAIT MÄNDLA / RAUNO LAHI EST SUZUKI JIMNY TEAM SAARLASED 07.09.2021 - 19:13:56
  21. TR-1 118 KARL-ERIK ABRAM / MARTTI PUKKO EST TOYOTA LC70 ADK 07.09.2021 - 14:16:52
  22. ET1 119 ANDREJS BREHOVS / ARTURS VĪTOLS LAT DAIHATSU NONE BROTHER TEAMS 24.09.2021 - 11:34:51
  23. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI JIMNY RISTI OFF-ROAD TIIM 07.09.2021 - 14:15:24
  24. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 10.09.2021 - 09:44:13
  25. TR-1 124 TAIYO KALLISTE / JOONAS LILLO EST SUZUKI JIMNY MUDARATSU 21.09.2021 - 09:02:08
  26. TR-1 152 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 07.09.2021 - 20:29:25
  27. TR-1 153 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ 70 MUDAKOLL 08.09.2021 - 14:44:33
  28. TR-1 155 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 07.09.2021 - 21:14:33
  29. TR-1 157 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 08.09.2021 - 21:37:40
  30. TR-1 165 RAIT ROOST / STANISLAV MALTSIHIN EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 26.09.2021 - 18:26:42
  31. TR-1 198 TARVI NOORMA / KARL ERIC KULLASEPP EST MITSUBISHI PAJERO ORU OFFROAD 10.09.2021 - 21:20:34
  32. ET2 305 TARVO KLAASIMÄE / ROMET EENOK EST HONDA T4 TURBO PORGAND 13.09.2021 - 16:21:04
  33. ET2 307 URVO MÄNNAMA / RISTO LEPIK EST OV PREDATOR PREDATOR 14.09.2021 - 11:31:45
  34. ET1 406 OLIVER LAUG / RISTO PAALVELT EST SUZUKI SAMURAI SJ 413 SOOTOMAT 16.09.2021 - 21:27:35
  35. ET1 507 EVEN VAAKS / LIISBET ORAV EST TOYOTA LJ73 MUDAVARES 25.09.2021 - 22:00:47
  36. VEOK 601 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 08.09.2021 - 12:19:34
  37. VEOK 636 LIINA SALUSTE / KATRIN-KAI RAID EST GAZFORDSAURER 66 NUNNU JA NAISED 27.09.2021 - 08:28:49
  38. VEOK 656 URMAS UFFERT / KAIDO KALLAVUS EST MOG C URMAS 17.09.2021 - 14:38:12