»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Ridala Offroad Metsik Laas, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV III etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. TR-1 105 KARL-ERIK ABRAM / MARTTI PUKKO EST TOYOTA LC70 ADK 29.06.2022 - 10:02:36
  2. TR-1 106 ALVAR KAASIK / KRISTJAN KAASIK EST SUZUKI JIMNY AKV 27.06.2022 - 21:12:52
  3. ATV VABA 88 ALEKSANDRS VASILJEVS / . . LVA CAN-AM RENEGADE ALEKSANDRS VASILJEVS 30.06.2022 - 23:13:56
  4. ATV VABA 33 ARTIS KONSTANTS / . . LVA CAN-AM OUTLANDER ARTIS KONSTANTS 30.06.2022 - 23:17:10
  5. ET1 118 ANTONS BREHOVS / MĀRTIŅŠ LAPIŅŠ LVA MERCEDES-BENZ W222 S 63 AMG BROTHERS TEAM 27.06.2022 - 18:40:41
  6. ATV VABA 43 JĀNIS BURKA / . . LVA CAN-AM OUTLANDER BURKA RACING 27.06.2022 - 09:34:38
  7. ET2 355 JĀNIS BURKA / ALEKSANDRS VASILJEVS LVA AL AL BURKA RACING 27.06.2022 - 09:31:33
  8. ET1 460 ILMĀRS LUBIŅŠ / BAIBA LUBIŅA LVA SUZUKI GRAND VITARA BURKA RACING 23.06.2022 - 08:11:46
  9. VEOK 619 KARL REIMANN / MARTTI UNGERT EST CHEVROLET K30 CHEVY 30.06.2022 - 20:45:02
  10. ATV VABA 69 ELMO MÄNNIK / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR 1000 ELMO MÄNNIK 30.06.2022 - 23:39:40
  11. TR-1 154 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 29.06.2022 - 07:50:08
  12. ET2 207 KAAREL HEINALO / JAREK HEINALO EST JEEP M57 GLADIAATOR 29.06.2022 - 19:53:46
  13. ET2 11 ĢIRTS GAILĪTIS / GUNTIS PUZULIS LVA G6 G PROTO GMS WORKSHOP 27.06.2022 - 10:16:37
  14. ATV VABA 90 HANDO KOGER / . . EST CAN-AM RENEGADE HK 14.06.2022 - 11:09:52
  15. VEOK 667 KALMER VASK / RAUL VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 22.06.2022 - 09:41:03
  16. ET1 521 INGMAR RANG / TH TH EST SUZUKI JIMNY MAD TOY 30.06.2022 - 14:34:29
  17. ET1 414 MARTIN MENT / TAAVI-HANNES KREEMAN EST SUZUKI SAMURAI MÄTTAKEERUTAJAD 28.06.2022 - 21:45:48
  18. VEOK 613 HEIKI HEERINGAS / ÜLLAR PAAS EST MAN 9.150 MUDA HEERINGAS 21.06.2022 - 19:50:02
  19. TR-1 152 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ 70 MUDAKOLL 17.06.2022 - 07:22:31
  20. ET1 405 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST OMAVALMISTATUD . MUDAKOLL 17.06.2022 - 07:17:09
  21. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH & AHH 30.06.2022 - 17:54:59
  22. TR-1 159 TARVI NOORMA / KEROL KÄRT EST MITSUBISHI PAJERO ORU OFFROAD 30.06.2022 - 18:13:22
  23. TR-1 163 PERTHIL PALMI / SIIM LEETUS EST HYUNDAI GALLOPER ORU OFFROAD 24.06.2022 - 10:30:00
  24. TR-1 180 ERMO LEPPIK / KARL ERIC KULLASEPP EST TOYOTA LC90 ORU OFFROAD 30.06.2022 - 16:58:25
  25. ET2 302 TARVO KLAASIMÄE / ROMET EENOK EST HONDA T4 TURBO PORGAND 17.06.2022 - 10:17:41
  26. ATV VABA 10 TEILIKA ANIJÄRV / . . EST POLARIS SPORTSMAN FOREST PULKSON 30.06.2022 - 21:01:17
  27. ATV VABA 37 TAIVO ANIJÄRV / . . EST SUZUKI KING QUAD PULKSON 30.06.2022 - 21:28:32
  28. ET2 388 VALLO SASSI / ATS TSUPSMAN EST OMAVALMISTATUD V2 RIISIPERE ORC 28.06.2022 - 19:37:49
  29. ATV VABA 43 PEETER RAIDSALU / . . EST CAN-AM OUTLANDER RT REMPPA 28.06.2022 - 22:43:00
  30. ATV VABA 45 RAGNAR TALGRE / . . EST CAN-AM RENEGADE RT REMPPA 22.06.2022 - 18:04:23
  31. ATV VABA 46 RAINER TALGRE / . . EST CAN- AM RENEGADE RT REMPPA 27.06.2022 - 21:40:27
  32. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / KRISTER PEETMAA EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 22.06.2022 - 10:48:20
  33. ET2 377 RAINER RÜÜTLI / PRIIT VIITAL EST OMAVALMISTATUD JP5 SEIKLEJAD 26.06.2022 - 22:48:31
  34. VEOK 610 ALAR LIISVÄLI / DIMA MATSUY EST GAZ 3307 SINIMÄE SOVHOOS 20.06.2022 - 15:55:41
  35. ATV VABA 50 STEN MURRO / . . EST CAN-AM XMR SM RACING 29.06.2022 - 10:16:12
  36. ET1 406 OLIVER LAUG / RISTO PAALVELT EST SUZUKI SAMURAI SJ 413 SOOTOMAT 07.06.2022 - 11:47:01
  37. ET2 333 RAIT MÄNDLA / RAUNO LAHI EST PREDATOR . TEAM SAARLASED 14.06.2022 - 18:13:27
  38. TR-1 102 HENDRIK LILLIPUU / KARL VIIMSALU EST SUZUKI JIMNY TEAM SAMUKAS 13.06.2022 - 11:03:19
  39. ATV VABA 31 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR TEAMKURAPOJAT 15.06.2022 - 08:35:52
  40. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LVA SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS 13.06.2022 - 18:59:00
  41. ATV VABA 51 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR 993CCM VESIROTT 10.06.2022 - 20:06:58
  42. ATV VABA 999 TAIVO TEHVAND / . . EST CAN-AM RENEGAADER XMR 1000R VESIROTT 13.06.2022 - 09:32:39
  43. ET1 222 ARTURS VĪTOLS / ANDREJS JĒGERS LVA SUZUKI GRAND VITARA YAKUDZA RACING 16.06.2022 - 10:58:13