»Tagasi avalehele
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Ridala Offroad, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV I etapp, TR-1 II etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 TAIVO ANIJÄRV / . . EST CF 625 TERRALANDER TAIVO ANIJÄRV 19.05.2019 - 14:38:44
  2. ET2 2 MAIRIS JURKA / KĀRLIS KRIEVUPS LAT VW UNIMOG APETM 16.05.2019 - 21:05:35
  3. ATV 28 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 15.05.2019 - 14:01:45
  4. ATV 31 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR RAIDO OLEVI 27.04.2019 - 07:07:51
  5. ATV 50 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM XMR VESIROTT 19.05.2019 - 20:30:54
  6. ATV 51 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 11.05.2019 - 20:34:04
  7. ATV 53 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 18.05.2019 - 12:44:51
  8. ATV 58 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM OUTLANDER TEAM KURAPOJAT 19.05.2019 - 20:30:45
  9. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 14.05.2019 - 11:51:44
  10. ET1 111 JURIS JANSONS / MĀRCIS KALNIŅŠ LAT DAIHATSU ROCKY MUD HUNTERS 19.05.2019 - 22:21:59
  11. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI SAMURAI RISTI OFFROAD TIIM 02.05.2019 - 13:19:47
  12. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUDEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLL 17.05.2019 - 17:27:00
  13. TR-1 152 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 03.05.2019 - 10:05:42
  14. TR-1 153 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSHUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 17.05.2019 - 16:31:43
  15. TR-1 154 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 14.05.2019 - 19:41:03
  16. TR-1 160 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LC 90 HULLUS 19.05.2019 - 20:15:44
  17. TR-1 161 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 12.05.2019 - 19:48:37
  18. TR-1 173 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 07.05.2019 - 13:42:57
  19. TR-1 183 REIGO LIUKKENEN / MARTIN RAUD EST TOYOTA LAND CRUISER 1HOBUJÕUD 16.05.2019 - 21:50:55
  20. ET2 215 VILLU TUULIK / JANNO LEIGER EST UAZ 469 HIIUMAA OFFROAD 19.05.2019 - 23:12:38
  21. ET2 302 TARVO KLAASIMÄE / JOONAS OJA EST HONDA T4 PORGAND 17.05.2019 - 09:30:11
  22. ET2 304 JOEL PURGA / IVARS PRAKS EST JP 5 MULKLAND 15.05.2019 - 17:36:27
  23. ET2 309 JÜRI KOPPAS / TH TH EST JEEP WRANGLER HOT STEEL TEAM 19.05.2019 - 22:43:53
  24. ET2 321 MEELIS LINNAKS / ANAR TOOMEMÄGI EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 19.05.2019 - 22:35:40
  25. ET1 402 ÜLLAR AHI / INDREK PALUDEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 17.05.2019 - 17:46:59
  26. ET1 404 ARNE PÄRNA / MARIO TEPPAN EST UAZ 469 PÕLLUMEHED 19.05.2019 - 15:15:19
  27. ET1 406 OLIVER LAUG / TAVOR TANI EST SUZUKI SAMURAI SJ413 SOOTOMAT 19.05.2019 - 08:42:36
  28. ET1 407 KEIO KÕVA / RANNO JALLAI EST SUZUKI SAMURAI SUSLIK 19.05.2019 - 09:25:40
  29. ET1 408 RAIVO KRUUSMANN / MARTTI UNGERT EST NISSAN PATROL RIDALA SOVHOOS 19.05.2019 - 23:04:38
  30. ET1 444 TÕNU ZEIGER / ENAR VILJAMAA EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 19.05.2019 - 10:38:47
  31. ET1 456 ARVET ADSON / MAREK KRUUSENVALD EST TOYOTA HILUX SOOKONN 19.05.2019 - 18:51:27
  32. VEOK 605 TIIT TEGUR / URMAS EINDORF EST GAZ 66 MADEL TEAM POISSMEHED 01.05.2019 - 19:00:44
  33. VEOK 606 KULDAR IVANDI / VEIKO ARJUKESE EST SISU TUUNING VÄGILANE 17.05.2019 - 19:52:20
  34. VEOK 610 KALMAR METSSALU / SERGEI VOZNJUK EST GAZ 66 NURGA MC 19.05.2019 - 23:30:27
  35. VEOK 611 SULEV JÄER / OMAR POKK EST GAZMER 66 EO MUDATORM 19.05.2019 - 11:49:39
  36. VEOK 619 RAINO KLEEMANN / KARL REIMANN EST CHEVROLET K3500 CHEVY 14.05.2019 - 23:04:06
  37. VEOK 636 MATI MÖLLER / ALLAN REIN EST GAZ FORDSAURER MÄKSA KOLHOOS 18.05.2019 - 13:00:13
  38. VEOK 667 AIVO TÕNSTRÖM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 26.04.2019 - 12:29:49
  39. ET2 888 SERGEI ZVEREV / ANDREI ZVEREV RUS TOYOTA V8 ZVEREV TEAM 19.05.2019 - 14:49:57