»Tagasi avalehele
»Võistlus
»Võistluse seosed
»Võistluse dokumendid
»Registreerunute nimekiri

In English

Registreerunute nimekiri - Antsumäe Offroad, Eesti 4x4 MV ja ringraja KV IV etapp, TR-1 V etapp


  jrk nr klass masina nr sõitja/kaardilugeja rahvus masin võistkond reg. aeg
  1. ATV 0 RAINER RÜÜTLI / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR RAINER RÜÜTLI 28.08.2019 - 22:18:10
  2. ATV 1 HENDRIK LAUR / . . EST CAN-AM XMR VESIROTT 14.08.2019 - 14:40:28
  3. ET2 2 MAIRIS JURKA / KĀRLIS KRIEVUPS LAT VW UNIMOG APE TEAM 18.08.2019 - 09:55:52
  4. ATV 13 ANDIS MOISEJEVS / . . LAT CAN-AM RENEGADE XMR BURKA RACING 26.08.2019 - 13:15:45
  5. ATV 28 IVO LEIARU / . . EST SUZUKI KINGQUAD 750 SILINDIA EHITUS 14.08.2019 - 17:52:14
  6. ATV 31 RAIDO OLEVI / . . EST CAN-AM RENEGADE XMR SAUNASELL OÜ 14.08.2019 - 12:26:16
  7. TR-1 34 VAIRIS ZARIŅŠ / EDGARS MIĶELSONS LAT LADA ŅIVA APE TEAM 20.08.2019 - 13:08:33
  8. ATV 37 TAIVO ANIJÄRV / . . EST CF 625 TERRALANDER TAIVO ANIJÄRV 25.08.2019 - 23:06:45
  9. ATV 43 JĀNIS BURKA / . . LAT CAN-AM RENEGADE XMR BURKA RACING 26.08.2019 - 13:11:18
  10. ATV 51 PEEP JUUST / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 14.08.2019 - 14:56:36
  11. ATV 53 PEETER RAIDSALU / . . EST SUZUKI KINGQUAD SILINDIA EHITUS 27.08.2019 - 07:30:03
  12. ATV 55 RAIN JANSEN / . . EST CAN-AM OUTLANDER HANSO MK 20.08.2019 - 17:33:03
  13. ATV 57 GUNNAR HAAPSAL / . . EST CAN-AM RENEGADE TEAM KURAPOJAT 27.08.2019 - 19:04:26
  14. ATV 58 ALLAN TAAT / . . EST CAN-AM RENEGADE TEAM KURAPOJAT 27.08.2019 - 18:55:45
  15. ATV 63 MAIKO LIPPING / . . EST KAWASAKI KVF 650 KAWASAKI 27.08.2019 - 08:55:12
  16. ATV 64 ANDRUS ROTH / . . EST CAN-AM OUTLANDER XTP TEAM KURAPOJAT 27.08.2019 - 19:00:48
  17. ATV 99 RAIKO PRII / . . EST CAN-AM OUTLANDER XMR TEAM KURAPOJAT 27.08.2019 - 19:09:00
  18. ET1 101 VADIMS SELECKIS / SANITA SELECKA LAT SUZUKI VITARA VADIMS SELECKIS OFFROAD TEAM 21.08.2019 - 22:29:14
  19. ET1 102 ERNESTS PURAKALNS / DAVIS DRUBINS LAT FORD MAVERIK APETEAM 27.08.2019 - 11:00:23
  20. ET1 104 EDIJS VEIPS / DACE VEIPA LAT MITSUBISHI PAJERO TCORE 28.08.2019 - 18:26:25
  21. ET1 105 KRISTAPS RAIPALIS / KĀRLIS DAUŠKANS LAT DAIHATSU ROCKY APETEAM 26.08.2019 - 10:26:36
  22. ET2 105 KRISTAPS RAIPALIS / KALVIS DUKULIS LAT FORD COSWORTH APETEAM 27.08.2019 - 13:29:20
  23. ET1 111 JURIS JANSONS / MĀRCIS KALNIŅŠ LAT DAIHATSU ROCKY MUD HUNTERS 25.08.2019 - 18:32:29
  24. TR-1 119 VITALI VOZNJUK / MERLI HEINASTE EST SUZUKI SAMURAI RISTI OFFROAD TIIM 26.08.2019 - 08:43:35
  25. TR-1 123 TEET TÄHEPÕLD / SIIM ALAS EST SUZUKI VITARA SÄRTSU SUUZI 24.08.2019 - 10:59:32
  26. TR-1 151 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST TOYOTA LJ70 MUDAKOLL 27.08.2019 - 20:55:13
  27. TR-1 152 AHTOS SINKEVICIUS / TARMO RIIBAK EST SUZUKI JIMNY FIRMAOMANIKUD 22.08.2019 - 23:34:08
  28. TR-1 153 MARGUS LILL / ILLIMAR KÕLAMETS EST MITSUBISHI PAJERO PUHAS JÕUD 27.08.2019 - 17:48:17
  29. TR-1 154 JAANUS KABIN / RIVO SILD EST MITSUBISHI PAJERO MUDAPUUR 25.08.2019 - 21:29:48
  30. TR-1 160 ENAR VILJAMAA / JANEC VAASA EST TOYOTA LC 90 HULLUS 25.08.2019 - 20:14:03
  31. TR-1 161 RISTO SULTS / RAIGO SULTS EST MITSUBISHI PAJERO SAVISEGAJAD 25.08.2019 - 17:22:35
  32. TR-1 167 JANNO KABIN / MAREK KÖIDAM EST MITSUBISHI PAJERO PUNANE KONN 28.08.2019 - 20:40:44
  33. TR-1 173 RAIT ROOST / VALDUR VARIK EST MITSUBISHI PAJERO TIMMU 26.08.2019 - 08:21:05
  34. TR-1 180 MARKO KUKUŠKIN / MARTTI UNGERT EST SUZUKI JIMNY UDU UURIJAD 28.08.2019 - 18:49:25
  35. ET2 201 MATIS TREI / ANAR TOOMEMÄGI EST OMAVALMISTATUD . SERENGETI 28.08.2019 - 21:50:49
  36. ET2 214 STEN MURRO / ROBIN KULL EST JEEP TR3 SM RACING TEAM 28.08.2019 - 23:10:30
  37. ET2 302 TARVO KLAASIMÄE / JOONAS OJA EST HONDA T4 PORGAND 22.08.2019 - 19:32:29
  38. ET2 322 RAIVO PIHELGAS / TARMO VÄLISTE EST SUZUKI FJ GRIINID 28.08.2019 - 22:09:00
  39. ET1 402 ÜLLAR AHI / INDREK PALUTEDER EST LADA NIVA MUDAKOLL 27.08.2019 - 20:58:54
  40. ET1 406 OLIVER LAUG / TAVOR TANI EST SUZUKI SAMURAI SJ413 SOOTOMAT 26.08.2019 - 20:04:48
  41. ET1 407 KEIO KÕVA / RANNO JALLAI EST SUZUKI SAMURAI SUSLIK 26.08.2019 - 09:05:26
  42. ET1 415 IVAR HAABSAAR / ÜLLAR SIKK EST SUZUKI SAMURAI OHH&AHH 28.08.2019 - 19:22:13
  43. ET1 432 EVER KATTUS / KAINO KÕVA EST SUZUKI TH EVER KATTUS 28.08.2019 - 23:55:59
  44. ET1 444 TÕNU ZEIGER / ENAR VILJAMAA EST SUZUKI SAMURAI ZEIGER RACING TEAM 28.08.2019 - 14:18:29
  45. ET1 456 ARVET ADSON / MAREK KRUUSENVALD EST TOYOTA HILUX SOOKONN 26.08.2019 - 16:05:12
  46. ET1 509 RAIDO KOLK / RAIDO RINALDI EST GAZ 69 VILKAR 28.08.2019 - 09:00:51
  47. VEOK 605 TIIT TEGUR / URMAS EINDORF EST GAZ 66 MADEL TEAM POISSMEHED 16.08.2019 - 21:38:32
  48. VEOK 616 MAREK KANTS / MARGUS JANSEN EST IFA W 50 IA HANSO MK 20.08.2019 - 17:56:25
  49. VEOK 619 KARL REIMANN / MARTTI UNGERT EST CHEVROLET K3500 CHEVY 26.08.2019 - 08:15:13
  50. VEOK 667 AIVO TÕNSTROM / KALMER VASK EST GAZ 63 KÜLAKURNAJAD 16.08.2019 - 17:52:33
  51. ET2 888 SERGEI ZVEREV / ANDREI ZVEREV EST / RUS TOYOTA V8 ZVEREV TEAM 26.08.2019 - 20:58:32