EAL juhatus kinnitas uue rallikomitee ja tehnikakolleegiumi koosseisud

Eesti Autospordi Liidu juhatus kinnitas nii uue rallikomitee kui tehnikakolleegiumi koosseisud. Senine rallikomitee esimees Kristo Kraagi lahkus sellelt kohalt omal soovil. Juhatus kinnitas uueks rallikomitee juhiks Teele Sepa ja rallikomitee liikmeteks järgmised inimesed: Margus Kiiver, Avo Kristov, Juhan Mänd, Gabriel Müürsepp, Lembit Soe ja Karmo Uusmaa.

Samuti kinnitas Eesti Autospordi Liidu juhatus uue tehnikakolleegiumi koosseisu ja see on järgmine: Karmo Uusmaa (esimees), Raul Koov, Marko Luhthein, Urmas Posti, Tõnu Sepp, Martin Toom.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas