EAL juhatus kinnitas uuendatud ringrajakomitee ja rahvaspordikomitee koosseisud

28. novembril kinnitas EAL juhatus ringraja komitee uuenenud koosseisu, mille esimeheks on EAL varasem peasekretär Martin Harak. Lisaks kuuluvad nimekirja eelmine komitee esimees Toomas Lambin, Toivo Asmer, Lauri Tõnspoeg ning Priit Kurmiste.

Viieliikmelise komitee esimene koosolek toimus 04. detsembril.

Lisaks muudatustele ringrajakomitees on muudatused ka rahvaspordikomitee koosseisus - uued liikmed on Hillar Peegel ja Argo Nurs. Hillar hakkab peamiselt tegelema rahvasprintidega ning Argo rakendab enda kogemused ja oskused rahvaspordi ohutusega seotud küsimustes.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas