EAL noortelaager 2012

EAL noorte autosportlaste koolituslaager toimub ka sel aastal. Noortelaager leiab aset 29.-30 augustil (kolmapäev-neljapäev). 

Seekord kogunetakse Põlvamaal. Nagu tavaks saanud, käsitleme laagris noorele autosportlasele vajalikke teemasid. Kavas on rääkida sõitmise teoreetilistest külgedest, sellest, kuidas ka veidi nõrgema autoga oma tulemusi parandada, võidusõiduvarustuse valimisest, autospordi ajaloost, eesmärkide püstitamisest, koostööst sponsoritega ja pressiteate koostamisest. Lisaks on kavas ka ühine külastus maantemuuseumisse.

Koguneme 29. augustil kell 12.00, ööbime Savernas ning laagri lõpetame 30 augustil kell 19.00. Kahe päeva sisse jääb hulganisti põnevaid tegemisi. Täpsema info saadame registreerunud osalejate meiliaadressile.

Oodatud on kõik autospordist huvitatud noored. Vanusepiiri ega kohustust autospordiga tegelda laagris osalemiseks ei ole.

Osalemiseks palume registreeruda veebiaadressil www.autosport.ee enne 26. augustit. Osavõtutasu on 35 eurot ja see tuleb tasuda Eesti Autospordi Liidu arveldusarvele 221002111381 (Swedbank), selgituse lahtrisse märkida "noortelaager" ja osaleja nimi. Osalustasu sisaldab kõigist loengutest ja muuseumikülastusest osavõttu, majutust, 29. augusti õhtusööki ning 30. augusti kolme söögikorda.

Laagris osalemiseks tuleb täita EALi veebilehel olev registreerumisvorm.

Lisainfot saab meiliaadressilt karmen@autosport.ee.

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas