EAL ohutusalane seminar 4.aprillil 2018

Eesmärgiga ühtlustada ohutusplaanide koostamise ning radade ehitamise nõudeid Eestis toimuvatel võistlustel, korraldab EAL kõigile asjast huvitatutele, võistluste korraldajatele ning senistele ohutusvaldkonnaga kokkupuutunud inimestele aprilli esimeses pooles vastavasisulise seminari. Teretulnud on ka inimesed, kellel plaan edaspidi kaasa lüüa nendes valdkondades, samuti rahvarallide ning ralli- ja rahvasprintide korraldajad.

Käsitletavad peamised teemad võib jagada kaheks:

*Ohutusplaani koostamine

*Võistlusradade väljaehitamine vastavalt ohutusplaanile

 

Kindlasti tuleb arutlusele ka võistluste ohutusalaseid küsimusi veidi laiemalt.

Seminari viivad läbi EAL turvavaatlejad Priit Priimägi ja Avo Kristov.

Seminar toimub 04.04.2018 kell 17.00 G4S peamajas, Paldiski mnt 80, Tallinn.

Osalejatel palun anda oma osalemissoovist teada Avo Kristovile avokristov@gmail.com

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas