EAL'i juhatus laienes

4. juunil Tallinnas, Teletornis toimunud Eesti Autospordi Liidu üldkoosolekul oli kavas neli päevakorra punkti. Kinnitati 2014. aasta majandusaasta aruanne ja 2015. aasta eelarve ning EAL liikmemaksu suurus, milleks jäi senine 525 eurot. Neljanda päevakorra punktina oli kavas täiendava juhatuse liikme valimine. Oma kandidatuuri esitas sellele kohale Evelyn Mardus ja toimunud hääletusel valiti Evelyn Mardus EAL juhatuse liikmeks.

Evelyn Mardus oli 12 aastat EAL kiirenduskomitee liige, käesoleval aastal asus ta juhtima EAL ringrajakomiteed. Teemadena, millega ta sooviks juhatuse liikmena tegeleda on ta ise välja toonud liiklusohutuse, koostöö selles osas Maanteeameti ja Eesti Politseiga, kiirenduse ja drifti esindamise EAL juhatuses ja autonduse.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas