Eesti Autospordi Liidu üldkoosolek valis uue juhatuse

Pühapäeval, 31. jaanuaril toimus Tallinna Lennujaamas Eesti Autospordi Liidu üldkoosolek, mille käigus valiti Eesti Autospordi Liidu juhatus uueks nelja aasta pikkuseks ametiajaks. Kokku esitas oma kandidatuuri EAL juhatuse liikme kohale üheksa inimest, kaheksa neist senised EAL juhatuse liikmed ja uue kandidaadina Rally Estonia üks korraldajatest ja Saku Suurhalli tegevjuht Tarmo Hõbe.

EAL põhikirja kohaselt saab EAL juhatusse kuuluda 6-12 liiget. 34 liikmesklubist oli üldkoosolekul kohal 25 ja juhatusse valituks osutusid kõik kandidaadid. Eesti Autospordi Liidu juhatuse koosseis järgmiseks neljaks aastaks on:

Evelyn Raamat

Erik Lepikson

Urmo Aava

Toivo Asmer

Oleg Gross

Arvo Ojaperv

Talis Perosti

Aivo Pärn

Tarmo Hõbe

Kümnes juhatuse liige on põhikirja kohaselt Eesti Autospordi Liidu president, Ari Vatanen, kelle nelja aasta pikkune ametiaeg lõppeb 2017. aastal. EAL uus juhatus koguneb lähiajal töökoosolekule, et valida juhatuse esimees.

Lisaks kinnitati üldkoosolekul EAL 2015. majandusaasta tegevusaruanne ning raamatupidamislik aastaaruanne ja EAL 2016. a. eelarve.

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas