Eesti Autospordi Liit kutsub kaardilugejate koolitusele

Eesti Autospordi Liidu eestvedamisel toimub 28.septembril Tallinnas, Saku Suurhallis kaardilugejate koolitus, mille eesmärgiks leida lahendusi kaardilugeja töös tekkinud küsimustele ning probleemidele.

Koolitus toimub kahes grupis. Esimene grupp 9.00-13.00 ja teine 14.00-18.00. Ühe grupi maksimum osalejate arv on 10 inimest. Koolituse osalustasu on 45 eurot.

Koolituse viib läbi Eesti üks kogenumaid kaardilugejaid Kuldar Sikk.

„Kuna mitmed kaardilugejad on minu poole pöördunud erinevate abipalvetega, siis tekkis mõte uuesti läbi viia väike koolitus.

Ootaksin osalema koolitusel juba võistlevaid kaardilugejaid, kellel on olemas esmased kogemused ning mõtted ja soovid enda tööd paremini teha,“ tutvustas Kuldar Sikk eesootavat põnevat koolitust.

„Proovin koolitusel leida lahendusi osalejate raskusi valmistavatele probleemidele. Kasutan selleks kindlasti ka videomaterjali ja ootan, et osalejad võtaksid kaasa ka oma sisevideosid.

Koolituse viime läbi kahes grupis, et töö oleks efektiivsem,“ jätkas Sikk.

Kaardilugejate koolituse täpsem info ja registreerimine: tiiu@autosport.ee

Palun osalemissoovil ära märkida osaleja nimi + grupp, milles soovitakse osaleda.

EST RUS ENG

Autosport 2016

Järjekordne raamat sarjast „Eesti Autosport“ koondab endas traditsiooniliselt kokkuvõtet aastast Eesti autospordis. Hulgaliselt pildimaterjali, põhjalikud ülevaated, persoonilood ja 2016. aastat kokku võttev statistika. Järjekorras on see juba 14. raamat ja sellise pika traditsiooniga spordiraamatuid pole Eestis palju. Aasta pakkus meile erinevatelt aladelt erinevaid emotsioone ja need on kõik siia kaante vahele pandud.

See raamat on väärikas kokkuvõte 2016. aastast Eesti autospordis ja see leiab kindlasti tee Eesti autospordisõbra raamaturiiulisse. Saadaval nii raamatupoodides kui EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas