Eesti Autospordi Liit otsib peasekretäri

Eesti Autospordi Liit on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige ning on Eesti autospordi kõrgeimaks esindusorganiks Eesti Vabariigis ning rahvusvahelistes organisatsioonides. Eesti Autospordi Liit koordineerib kogu autospordialast tegevust Eestis ning esindab kõiki autosportlasi, liikmesklubisid ja võistlusi. Eesti Autospordi Liit juhib järgmiste autospordi alade tegevust: ralli, ringrada, rallikross, kiirendus, 4x4 off-road, veoautosport, drift, kardisport, rahvasport ja noortesport. Eesti Autospordi Liidu missioon on autospordi edu, populaarsuse ning järjepideva arengu tagamine.

Eesti Autospordi Liit otsib oma meeskonda teotahtelist ja autospordist lugu pidavat

PEASEKRETÄRI

Töö kirjeldus:

 Eesti Autospordi Liidu igapäevatöö juhtimine

 Arengukavade elluviimine

 Avalike suhete korraldamine

 Koostöö allüksuste ja liikmesklubidega

 Suhtlemine erinevate organisatsioonidega

 Eriprojektide juhtimine (Eesti Autospordi Tähed gala, Eesti Autosport aastaraamat vms)

 

Oled sobiv kandidaat, kui:

 Sul on varasem juhtimiskogemus

 Oskad koostada eelarveid ja projektikavasid

 Oskad inglise keelt kõnes ja kirjas

 Sul on huvi ja kirg autospordi vastu

 

Kasuks tuleb:

 Kõrgharidus

 Vene keele oskus

 

Eesti Autospordi Liit pakub Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd muutuvas ja arenevas organisatsioonis, kus Sind ootavad ees pühendunud ja asjatundlikud meeskonnaliikmed. Ametikoht pakub põnevaid väljakutseid, võimalust enesearenguks, konkurentsivõimelist töötasu ning võimalust koostööks tuntud autospordisündmuste ja -sportlastega Eestis ning välismaal.

Kandideerimiseks palume Sul saata CV koos palgasooviga ning lühikirjeldus (1lk A4) „Eesti autospordi tänane hetkeseis“ meiliaadressile info@autosport.ee hiljemalt 10. aprilliks 2017.a.

Täiendava info saamiseks kirjuta meiliaadressile info@autosport.ee.

EST RUS ENG

Autosport 2016

Järjekordne raamat sarjast „Eesti Autosport“ koondab endas traditsiooniliselt kokkuvõtet aastast Eesti autospordis. Hulgaliselt pildimaterjali, põhjalikud ülevaated, persoonilood ja 2016. aastat kokku võttev statistika. Järjekorras on see juba 14. raamat ja sellise pika traditsiooniga spordiraamatuid pole Eestis palju. Aasta pakkus meile erinevatelt aladelt erinevaid emotsioone ja need on kõik siia kaante vahele pandud.

See raamat on väärikas kokkuvõte 2016. aastast Eesti autospordis ja see leiab kindlasti tee Eesti autospordisõbra raamaturiiulisse. Saadaval nii raamatupoodides kui EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas