Eesti Autospordi Liit toetab Eesti Olümpiakomitee presidendivalimistel Urmas Sõõrumaad

Reedel, 15. aprillil toimuvatel Eesti Olümpiakomitee (EOK) presidendivalimistel on Eesti Autospordi Liit otsustanud toetada Urmas Sõõrumaad. Eesti Autospordi Liit on seisukohal, et EOK presidendivalimistega kaasnenud debatid ja arutelud on Eesti spordi seisukohast olnud väga konstrutktiivsed ja edasiviivad. Eesti sport, selle juhtimine ja rahastamine on olnud käesoleva aasta algusest suures pildis. Kõik kolm EOK presidendikandidaati on Eesti spordi osas selge visiooniga ja valik nende vahel ei olnud lihtne. Pärast põhjalikku arutelu ja diskussiooni otsustas Eesti Autospordi Liidu juhatus toetada EOK presidendivalimistel Urmas Sõõrumaa kandidatuuri.

„Urmas Sõõrumaa kasuks rääkis selge visioon eduka spordiorganisatsiooni ülesehitusest, mida ta on ka praktikas rakendanud. Autosportlased hindavad lisaks visioonile ja arengukavale ka tegusid ja Urmas Sõõrumaa senine tegevus kinnitab, et ta on olnud oma sõnade taga,“ ütles Eesti Autospordi Liidu peasekretär Margus Kiiver.

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas