"Eesti Autospordi Tähed 2016" gala info

Järjekordne autospordiaasta on jõudmas lõpule. Meil on heameel teatada, et selle aasta hooajalõpu pidulik gala “Eesti Autospordi Tähed 2016” toimub 25. novembril Tallinnas, Saku Suurhallis. Traditsiooniliselt autasustame pidulikul galal tänavusi Eesti meistreid ja karikavõitjaid, tunnustame parimaid ja autospordis silma paistnud inimesi ning täname toetajaid. Loomulikult kuulutame välja selle aasta parimad autosportlased ja anname üle traditsioonilised rändauhinnad.

Teile on kaetud 10-kohalised lauad suupistete ja jookidega, peale auhindade jagamist jätkub Saku Suurhallis lõbus meelelahutusprogramm, mis kestab kuni kella 02.00-ni. Õhtu superstaariks on võrratu Anne Veski, kellele sekundeerib DJ puldis Vaido Pannel.

Uksed Saku Suurhallis avanevad kell 18.00 ja “Eesti Autospordi Tähed 2016” gala algab kell kell 19.00. Täpsema ajakava avalikustame Eesti Autospordi Liidu kodulehel.

Meistri-ja karikavõistluste esikolmikutes olevad sportlased ning auhinnasaajad pääsevad peole tasuta. Teistele maksab peol osalemine kuni 15. novemberini 55 eurot inimese kohta, alates 16. novembrist on osalemine 60 eurot inimese kohta.

Laudade ja kohtade broneerimiseks saata palun info kristi@autosport.ee

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas