Eesti Olümpiakomitee presidendiks valiti Urmas Sõõrumaa

Täna, 15. aprillil 2016. a toimunud Eesti Olümpiakomitee täiskogu koosolekul valiti uueks EOK presidendiks Urmas Sõõrumaa. Asepresidentideks valiti Tõnu Tõniste ja Jüri Tamm.

EOK juhtkonna valimiste tulemused

Presidendi valimiste I hääletusvoor

Jüri Ratas 55 häält

Urmas Sõõrumaa 37 häält

Tõnu Tõniste 29 häält

Presidendi valimiste II hääletusvoor

Urmas Sõõrumaa 61 häält

Jüri Ratas 60 häält

Valitud asepresidendid: Tõnu Tõniste ja Jüri Tamm

Uus täitevkomitee koosseis: Urmas Paet, Anne Rei, Karol Kovanen, Toomas Tõnise, Marko Kaljuveer, Riho Terras, Oliver Kruuda, Reet Hääl, Hanno Pevkur, Mati Alaver, Helir-Valdor Seeder, Mihhail Kõlvart, Erki Nool, Kristjan Järvi, Gerd Kanter

Lisaks otsustas täiskogu nimetada Eesti Olümpiakomitee auliikmeteks Sven Kolga ja Rein Haljand.

 

Sokos Hotell Viru konverentsikeskuses toimunud EOK täiskogu koosolekul hääletasid kõik 121 liiget.

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas