Formula Student alustab uue hooaja liikmete värbamisega

Seoses uue hooaja ja uute eesmärkide seadmisega otsib Formula Student Team Tallinn oma meeskonda uusi liikmeid. Tegemist on suurepärase võimalusega saada tudengil osa parimast projekteerimis- ja ehitamiskogemust andvast projektist, teravatest elamustest vormeliroolis ning võistlussõitudest üle terve maailma. Hetkel arendatav kõrgtehnoloogiline elektrivormel nõuab senisest enam elektroonikute ja programmeerijate loovaid lahendusi. Ühtlasi otsib meeskond endale tulevasi juhte, mehhatroonikuid, mehaanikuid, füüsikuid ja teisi motiveeritud huvilisi.

REGISTREERU: http://www.formulastudent.ee/meeskond/liitumisankeet

INFOPÄEV Tallinna Tehnikaülikoolis 25.09.2013 kell 18.00 ruumis VI-015

INFOPÄEV Tallinna Tehnikakõrgkoolis 02.10.2013 kell 18.00 D-korpuses (transporditeaduskonna tehnokeskus)

Formula Student on peamiselt tehnikateaduste tudengitele suunatud tootearendusvõistlus. Võistluse idee on pärit Ameerika Ühendriikidest, kus ülikoolide meeskonnad Formula SAE egiidi all üksteisest juba pea kolm aastakümmet mõõtu on võtnud. Viimase aastakümne jooksul on Formula Student/SAE kogunud aina enam populaarsust ning levinud üle kogu maailma. Euroopas võisteldakse alates 1998. aastast, lisaks on Formula Student jõudnud ka Jaapanisse, Austraaliasse ning Brasiiliasse.

Tootearendusvõistlus Formula Student kujutab endast väikese üheistmelise vormelauto projekteerimist, ehitamist ja hiljem auto tutvustamist, sellega erinevate katsete läbimist ning võidusõitmist ringrajal. Projektis osalemine annab tudengile reaalse kogemuse auto projekteerimises ja valmistamises ning tutvustab noorele insenerile autotööstuse majanduslikku poolt.

Vaata lisa Formula Student Team Tallinna kodulehelt: www.formulastudent.ee

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas