Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee koosoleku otsus

Esmaspäeval, 02.02.2015 toimunud Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee koosolekul rahuldati senise Alakomitee esimehe, Andrus Mõsovski tagasiastumise avaldus komitee esimehe ametikohalt. Eesti Autospordi Liidu Alakomiteede tegevusjuhistele tuginevalt on olemasolev Alakomitee esitanud Eesti Autospordi Liidule juba ka võimalikud uue esimehe kandidaadid, kellega alustatakse läbirääkimisi. Kuni uue Alakomitee esimehe ametisse määramise ja kinnitamiseni EAL Juhatuse poolt, töötab ja eksisteerib Alakomitee olemasolev koosseis. Alakomitee uued liikmed ja uue koosseisu määrab ametisse uus esimees.

Niisamuti otsustati toimunud koosolekul, et olemasolev Alakomitee muudatusi reeglites hooajaks 2015 ei tee. Kõik laekuvad ettepanekud, küsimused ja probleemid kogutakse kokku ja edastatakse lahendamiseks juba uuele Alakomitee esimehele ja liikmetele.

Olemasolev Alakomitee tänab kõiki kiirendus- ja lõppkiirusvõistlustel osalejaid – võistlejaid, korraldajaid, kohtunikke, toetajaid, sponsoreid ja abilisi, samuti ala fänne ja võistluste pealtvaatajaid, meeldiva koostöö ja panuse eest ala arengusse.

Hoiame kõiki, nii läbi Eesti Autospordi Liidu kui ka muude kanalite, kursis toimuvaga.

Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee liikmed

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas