Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee uus koosseis

Eesti Autospordi Liidu juhatus kinnitas uue Kiirendus- ja Lõppkiirusvõistluste Alakomitee koosseisu. Uueks alakomitee juhiks on suurte kogemustega Viljar Mäesepp, kes pani endale kokku uue meeskonna. Eelmise meeskonna liikmed on veel jooksval aastal nõu jan jõuga uuele komiteele abiks

- Viljar Mäesepp - Alakomitee esimees. viljar@vkmmotors.ee ,+3725037337

- Kristjan Veedler - Aseesimees ja peakohtunik. kristjan@edra.ee ,+37253960111

- Veljo Einberg- Sõitjate esindaja. veinberg@gmail.com, +37253454402

- Risto Lutsar - Klasside Steet A ja Street B esindaja. risto.lutsar@gmail.com ,+3725152463

- Kaarel Oras - Avalike suhete esindaja. kaarel@edra.ee , +3725188500

- Kädly Arro - Korraldajate esindaja. kadly@edra.ee , +37253014295

- Indro Päll - Lõppkiirusvõistluste esindaja. indro@audiclub.ee , +3725057794

- Eve Vutt - Sekretär ning EMF-i esindaja alakomitees. Pressiesindaja asetäitja hetkel. eve@edra.ee, +37253456423

EST RUS ENG

Autosport 2019

Unustamatu autospordiaasta 2020 on kaante vahel! Saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Kiirusta, raamatuid on piiratud kogus!

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli EMV sari

veebitehas