Kohtunikud

Autosport, nagu igasugune sport üldiselt, ei saa läbi ilma heade abilisteta võistlejate ümber, võistluste ettevalmistamisel korraldusmeeskondades kui ka võistluse ajal kohtunikena. Viimaste eesmärk on jälgida ja tagada, et võistlused toimiksid kõige paremal sportlikul tasemel ning kõikidel osapooltel (võistleja, pealtvaataja, korraldaja) jääks võistlustest ainult head meenutused.

Kohtunikud on võistluse lahutamatu osa, kes tegutsevad võistlustel oma igapäevaste tegemiste ja töö kõrvalt ning teevad seda kõike vabatahtlikuna. Nii, nagu areneb kõik meie ümber, arenevad ka võistlejad, korraldajad ning kohtunikud. Selle hulgas toimub ka inimeste liikumisi – kes lahkub ala juurest, kes tuleb juurde. Ning uued kohtunikuks soovijad on alati oodatud, olenemata senisest professionaalsest tasemest ja kogemusest. Autospordivõistlused on väga mitmekülgsed sündmused ning vastavalt soovile leiame tegutsemiseks koha kindlasti!

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas