Komitee


Madis Reinup
Komitee esimees
E-mail: reinupm@hotmail.com
Telefon: +372 50 89 281

Toomas Lambin
Komitee liige / BaTCC juhtuse liige
E-mail: toomas.lambin@amk.ee
Telefon: +372 502 3183

Toivo Asmer
Komitee liige / EAL juhatuse liige, promootori esindaja
E-mail: toivo@markoracing.ee
Telefon: +372 509 9777

Priit Kurmiste
Komitee liige / FIA-NEZ ringraja komitee liige 
Dokumendid, juhendid, võistluste korraldus
E-mail: priit.kurmiste@gmail.com
Telefon: +372 5551 9119

Rainer Kallas 
Komitee liige / Tehnilised küsimused
E-mail: rainer@gaspre.ee
Telefon: +372 501 8914

Martin Laur
Komitee liige
E-mail: martin@alm.ee
Telefon:+372 55 980 183

 Komitee e-mail ringrajakomitee@autosport.ee 
EST RUS ENG

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas