Komitee


Kristjan Salmre
Komitee esimees
Telefon +372 528 9380
E-mail sallu@driftime.ee

Marko Opmann
Komitee liige
E-mail marko@driftime.ee
Telefon +372 525 5561

Eduard Vahemets
Sõitjate esindaja
E-mail eduard@driftime.ee
Telefon +372 5341 1666

Eili Orumägi
Komitee sekretär
E-mail eili@driftime.ee
Telefon +372 5623 3018

Kalle Nõlvik
Tehniline
E-mail tehniline@driftime.ee
Telefon +372 58 010 988

Andre Raud
Vanemhindaja
E-mail andre@driftime.ee
Telefon +372 50 170 82

Reili Küünruss
Vanemkohtunik
E-mail reili@driftime.ee
Telefon +372 5393 7303

Pille Kalda
Pressiesindaja
E-mail pille@driftime.ee
Telefon +372 506 4608
EST RUS ENG

Autosport 2016

Järjekordne raamat sarjast „Eesti Autosport“ koondab endas traditsiooniliselt kokkuvõtet aastast Eesti autospordis. Hulgaliselt pildimaterjali, põhjalikud ülevaated, persoonilood ja 2016. aastat kokku võttev statistika. Järjekorras on see juba 14. raamat ja sellise pika traditsiooniga spordiraamatuid pole Eestis palju. Aasta pakkus meile erinevatelt aladelt erinevaid emotsioone ja need on kõik siia kaante vahele pandud.

See raamat on väärikas kokkuvõte 2016. aastast Eesti autospordis ja see leiab kindlasti tee Eesti autospordisõbra raamaturiiulisse. Saadaval nii raamatupoodides kui EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas