Komitee otsused ja dokumendid

 • 19.05.2015  - muutus EMV III etapi kuupäev ja nimi
  EAL kiirendus- ja lõppkiirusvõistluste Alakomitee kinnitas ja rahuldas Mootorispordi Arendamise Keskus MTÜ avalduse, milles soovib korraldaja muuta Kiirenduse EMV III etapi, ehk varem Speedest Nightrace-i nime kandnud võistluse kuupäeva, ametlikku nime ning staatust.
  Uueks toimumise kuupäevaks on korraldaja määranud 15. august 2015. Sellest aastast pole võistlus ka enam nn. "nightrace" vormis, kus finaalsõidud peeti pimedal ajal. Seega saab võistluse uueks ametlikuks nimeks SPEEDEST GLASSDRIVE RACING 2015. Muutused võidusõidu toimumise kohta ei puuduta. Võistluse kuupäevad ja nimi muudetakse kõikides infokanalites ära käesoleva nädala jooksul.
  Muutuse põhjuseks tõi korraldaja erinevate broneeringute ja ürituste kokku langemise Pärnu lennuväljal, mis tegid senise 25-nda juuli plaanid Pärnus võimatuks.

 • 16.04.2015 - muudatus võistlusnumbrite väljastamise korras.
  EAL Kiirenduse ja Lõppkiirusvõistluste alakomitee otsustas alates algavast 2015 hooajast muuta senist suusõnaliselt kokku lepitud võistlusnumbrite jagamise korda. Uue korra järgi broneeritakse stardinumbrid automaatselt järgnevaks hooajaks vaid eelmise hooaja esikolmikule. Ülejäänud numbrid jagatakse eelregistreerimise ja/või kohapealse registreerimise järgi.

 • 17.03.2015 - Kiirenduse alakomitee otsused ja teated
EST RUS ENG

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

EAL Akadeemia

veebitehas