Konkurss peasekretäri ametikohale

Eesti Autospordi Liit kuulutas välja konkursi liidu peasekretäri ametikohale.

Kandideerida saab kuni 2. aprillini. Eesti Autospordi Liit pakub tulevasele peasekretärile huvitavat ja vaheldusrikast tööd muutuvas organisatsioonis, kus kandidaati ootavad ees pühendunud ja asjatundlikud meeskonnaliikmed. Ametikoht pakub põnevaid väljakutseid, võimalust enesearenduseks, konkurentsivõimelist palka ning võimalust koostööks tuntud sporditegelastega Eestis ja välismaal.

Täpsema info töö kirjelduse ja kandidaadile esitatavate tingimuste kohta leiab siit.

EST RUS ENG

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11.oktoobrist 1991.a., omades FIA põhikirja art. 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Ralli mobiilis

veebitehas