Aavo Talvar Euroopa karikasarja etapil teine

Rotaxi Euroopa karikasarja avaetapp Belgias, Genki ringrajal lõppes eestlaste jaoks väga rõõmsatel toonidel, kui Senior klassi finaalsõidus võitles Aavo Talvar välja teise koha.

Eelsõitudes ebastabiilset sõitu näidanud Talvar pääses üle noatera eelfinaali, kus alustas 28. kohalt. Eelfinaalis südikat sõitu näidanud 19-aastane Talvar lõpetas võistluse üheksandana, mis andis otsustavaks sõiduks juba palju parema stardipositisooni. Finaalis oli Talvaril ka kõvasti õnne ning tihedas finišiheitluses suutis ta saada teise koha. Võitis iirlane Charlie Eastwood, kes oli parim ka 2012. aasta Rotaxi Maailmakarika finaalis.

Foto autor: RGMMC / Rotax

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas