Aavo Talvar Euroopa karikasarja etapil teine

Rotaxi Euroopa karikasarja avaetapp Belgias, Genki ringrajal lõppes eestlaste jaoks väga rõõmsatel toonidel, kui Senior klassi finaalsõidus võitles Aavo Talvar välja teise koha.

Eelsõitudes ebastabiilset sõitu näidanud Talvar pääses üle noatera eelfinaali, kus alustas 28. kohalt. Eelfinaalis südikat sõitu näidanud 19-aastane Talvar lõpetas võistluse üheksandana, mis andis otsustavaks sõiduks juba palju parema stardipositisooni. Finaalis oli Talvaril ka kõvasti õnne ning tihedas finišiheitluses suutis ta saada teise koha. Võitis iirlane Charlie Eastwood, kes oli parim ka 2012. aasta Rotaxi Maailmakarika finaalis.

Foto autor: RGMMC / Rotax

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas