Alustas uus WRC-teemaline saade Podcast

WRC-rallide teemalise Podcastina on sellest hooajast võimalik igal MM-ralli eelsel ja järgsel kolmapäeval kuulata uut saadet nimega Powerstage.

Powerstage on garaaž ralli teemadele, mida ohjavad Marek Lindmaa ja Rauno Paltser.

Tehakse eelvaade MM-rallidele ja kokkuvõte läbitud kilomeetritest!

Kaasa räägivad oma ala tipud ja parimad spetsialistid.

Monte-Carlo ralli eel räägivad mehed sellest, kes kuhu meeskonda siirdus, millised muudatused on sari läbinud ning üllatusesinejaid on tänases ralli garaažis koguni kaks.

Powerstage on leitav ja kuulatav FB aadressilt https://www.facebook.com/Powerstage.ee/

Lisaks saab Powerstage´i kuulata Kuku Raadio, iTunes ja Androidi Podcastide keskkonnast.

Head kuulamist!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas