Driftihooaja legendaarne lõpupauk saab toimuma Raplas

Foto: Lille-Laura Halliste

09-10.septembril saab Rapla kardirajal toimuma Kamasa Tools Drift Superfinaalid nimeline võistlus, mis nagu nimigi ütleb, pole midagi tavapärast. Lisaks sellele, et hooaja lõpetavad meie Street ja PRO-AM klassid karika- ja meistrivõistluste sarjad on esmakordselt kolinud Raplasse ka Läti Street klassi etapp, mis tähendab kuni 40 lisavõistlejat. Esmakordne on ka see, et Eesti Street klass sõidab sel võistlusel oma finaalid esimest korda tandemites. Samuti saab toimuma legendaarne mõõduvõtt PRO-AM ja PRO klassi vahel, kus pannakse paika see aasta 2016 kõige-kõigem.

Augusti viimasel nädalavahetusel toimus Eesti PRO-AM klassi etapp Lätis, kus esikolmiku moodustasid lõunanaabrite ees kolm eesti võistlejat.

1.Martin Teppor

2.Karl-Peeter Nõmme

3.Allar Aasmaa

Parima eestlasena Street klassis näitas ennas Madis Sulg, kes küll kahjuks kaotas esimeses tandemvoorus.

Meistrivõistluste punktiarvestus enne PRO-AM sarja viimast etappi on järgmine:

1.Karl Peeter Nõmme 201p

2.Peeter Rüütel 121p

3.Henri Kalmist 118.5p

Järgnevate võistlejate punktivahed on väga väikesed, seega meestel on mille nimel võidelda.

Pealtvaatajatele sissepääs reedel alates 17.00 ja laupäeval 10.00

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas