Eesti autoralli meistrivõistlused TV6 ekraanil

Hea uudis kõigile rallisõpradele. Sellel aastal saab telekanali TV6 vahendusel näha Eesti autoralli meistrivõistluste etappide kokkuvõtteid. Esimene neist, Võrumaa talveralli kokkuvõte on TV6 eetris juba sellel neljapäeval kell 23.35. Hiljem on saadet võimalik näha internetikeskkonnas Youtube, Eesti Autospordi Liidu kanalis.

Võrumaa talveralli saade ei paku ainult Võrumaa talveralli tulemusi, lisaks sellele teeme tutvust meeskonnaga OT Racing, uurime, mis on ühist Navitrollal ja rallil ning räägime piikrehvidest.

Ära siis saadet maha maga!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas