Eesti Autospordi Liit tänas oma liikmeid piduliku õhtusöögiga Riigikogus

Neljapäeval, 10. jaanuaril kogunesid Toompeale, Riigikogu hoonesse Eesti Autospordi Liidu juhatus, sekretariaat ja EAL liimesklubide esindajad. Selle meeldiva sündmusega tänas EAL juhatus ja sekretariaat oma liikmesklubisid tehtud töö eest Eesti autospordis. Eesti Autospordi Liidu esindajaid tervitas Riigikogu I aseesimees Laine Randjärv, kelle juhtimisel tutvuti Riigikoguga. Piduliku õhtusöögi käigus tehti kokkuvõtteid möödunud aastast Eesti autospordis ja vesteldi Eesti autospordi arengute teemadel.

Samal päeval toimunud EAL juhatuse koosolekul võeti liikmesklubideks kolm uut klubi, Scuderia Nordica, Prorehv Rally Team ja SP Rally Project, kokku on Eesti Autospordi Liidu liikmesklubisid 27.

 

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas