Eesti Autospordi Tähed 2019 gala info ja piletimüük

Head autospordisõbrad!

Tähistame Eesti autospordi kuldset aastat 2. jaanuaril 2020 Alexela Kontserdimajas. Uksed avatakse kell 17.00 ja järgneva kahe tunni jooksul pakume võimalust kehakinnituseks buffet-lauas koos kohaletulnud sõprade, konkurentide, kolleegide ja teiste toredate autospordiinimestega. 

Kell 19.00 jätkub üritus piduliku autasustamistseremooniaga kontserdisaalis. Aasta parimate väljakuulutamiseni jõuame kell 21.30, kui Ain Mäeotsa lavastatavast show’st sünnib telesaade, mida juba samal õhtul on võimalik kõigil vaadata Kanal2 vahendusel. Lisaks meie tublidele sportlastele austavad sündmust oma kohalolekuga mitmed Eesti parimad artistid ning oodatud ja ootamatud külalised.

Tavapääsme hinnaga 50 € saab lunastada siit.

Väga piiratud koguses on võimalik osta VIP-laudu, mis paiknevad kontserdisaali lava ja saalitoolide vahelisel alal (VIP-lauas 10 kohta, 2000 €/laud), või üksikuid kohti VIP-lauas (300 €/in). VIP-laudadel on auhinnatseremoonia ajal suupisted.

Soove VIP-laudade osas registreerime ja infopäringutele vastame e-posti aadressil info@autosport.ee.

Riietus pidulik.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas