Glassdrive Finals 23. augustil Kiltsi lennuväljal

23. augustil toimub Estonian Drag Racing Association’i poolt korraldatav Glassdrive Finals 2014. Tegemist on kiirenduse Eesti meistrivõistluste neljanda ja ühtlasi ka viimase etapiga sellel hooajal. Nii mõneski klassis on punktid üsna tasavägised ja meistritiitel ei ole veel kellegil kindlustatud.

Autosid on hooaja jooksul testitud ja otsitud on parimaid seadistusi. Kiltsi lennuväljal on sõidetud vahepeal ka uus rajarekord, mis sai ühtlasi ka uueks Eesti rekordiks. Rada saab seekord korraliku hoolduse ja ettevalmistuse, et pidamine oleks veel parem. Finaalides on oodata huvitavaid ja kiireid sõite, kus pannakse mängu autode võimsus, võistlejate sõiduoskused ning reaktsioonikiirus.

23. augustil on väravad avatud alates 10.30-st. Kell 11.00 algavad kvalifikatsioonisõidud, eliminaatorsõite hakatakse sõitma kell 15.00. Pealtvaatajatele pakub lisaks kiiretele sõitudele meelelahutust tantsutrupp Shaté ja pere väiksematele luuakse lasteala.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas