Janno Ligurile rallikrossi EM-etapilt Barcelonas seitsmes koht

foto: Piret Jaani

Barcelonas sõideti nädalavahetusel rallikrossi MM-etapp, mille raames toimus ka rallikrossi EM-etapp klassile Super 1600. Stardis olnud Janno Ligur, pärast eelsõite, millest üks konkurendi kaasabil ebaõnnestus, oli ta seitsmes ja pääses kindlalt poolfinaali. Oma poolfinaalis oli ta neljas, mis tähendas esimesena finaalist välja jäämist. Kokkuvõttes kuulus talle Barcelonas seitsmes koht. 

Peale viite etappi on Ligur EM-arvestuses viies. Super 1600 klassi viimane etapp sõidetakse 15.-16. oktoobril Saksamaal, Esteringil ja teoreetiliselt on Liguril võimalus tulla veel kolmandale kohale.

Järgmisel nädalavahetusel teeb aga Ligur oma debüüdi rallikrossi MM-sarjas SuperCar klassis, kui sari jõuab Läti pealinna Riiga, Bikernieki rajale.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas