Jüri Vips alustab Saksa F4 meistrisarja suurte ootustega

Jüri Vips alustab eeloleval nädalavahetusel hooaega Saksamaa F4 meistrivõistlustel, millele läheb vastu eesmärgiga võita sarja meistritiitel.

Möödunud aastal edukalt vormel-4 sarjas debüteerinud Jüri Vips jätkab sõitmist Prema Powerteam võistkonnas, mille koosseisus saavutas Saksa ja Itaalia F4 sarjades kokku 13 poodiumikohta ning lõpetas hooaja oma esimese etapivõiduga.

"Eelmise hooaja lõpus saavutatud etapivõit andis kindlasti kõvasti enesekindlust algavaks hooajaks," kommenteeris Jüri Vips. "Tänavu ongi eesmärgiks Saksa sari ära võita. Lisaks Saksamaa F4 sarjale teen kaasa ka 2-3 etappi Itaalia sarjas, et saaks lihtsalt rohkem sõita ja harjutada."

Nüüdseks on seljataga testisõidud ja ka osalemine Itaalia sarja esimesel etapil ning ees ootab Saksamaa sarja avaetapp Oscherslebeni ringrajal.

"Soojendussõidul Itaalia sarja avaetapil ja ka testisõitudel on kiirus väga hea olnud, nii et ootused esimese etapi eel on kõrged," ütles Jüri Vips.

Foto autor ACI Sport

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas