Jüri Vips alustab Saksa F4 meistrisarja suurte ootustega

Jüri Vips alustab eeloleval nädalavahetusel hooaega Saksamaa F4 meistrivõistlustel, millele läheb vastu eesmärgiga võita sarja meistritiitel.

Möödunud aastal edukalt vormel-4 sarjas debüteerinud Jüri Vips jätkab sõitmist Prema Powerteam võistkonnas, mille koosseisus saavutas Saksa ja Itaalia F4 sarjades kokku 13 poodiumikohta ning lõpetas hooaja oma esimese etapivõiduga.

"Eelmise hooaja lõpus saavutatud etapivõit andis kindlasti kõvasti enesekindlust algavaks hooajaks," kommenteeris Jüri Vips. "Tänavu ongi eesmärgiks Saksa sari ära võita. Lisaks Saksamaa F4 sarjale teen kaasa ka 2-3 etappi Itaalia sarjas, et saaks lihtsalt rohkem sõita ja harjutada."

Nüüdseks on seljataga testisõidud ja ka osalemine Itaalia sarja esimesel etapil ning ees ootab Saksamaa sarja avaetapp Oscherslebeni ringrajal.

"Soojendussõidul Itaalia sarja avaetapil ja ka testisõitudel on kiirus väga hea olnud, nii et ootused esimese etapi eel on kõrged," ütles Jüri Vips.

Foto autor ACI Sport

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas