Jüri Vips pikendas lepingut Prema Powerteamiga ja jätkab F4 sarjades

Jüri Vips jätkab järgmisel aastal võistlemist Euroopa edukaimas Prema Powerteam võistkonnas ning osaleb Saksamaa F4 meistrisarjas ja ka osadel Itaalia F4 meistrisarja etappidel.

Lõppenud hooajal, mis oli 16-aastasele Jüri Vipsile esimeseks vormelautol, võitis ta F4 sarjades ühe etapi, tõusis 12 korda poodiumile, saavutas kolm parimat stardipositsiooni ning tegi uue rajarekordi Enzo ja Dino Ferrari nimelisel Imola ringrajal. Kokkuvõttes saavutas ta Saksa F4 sarjas 6. koha ja Itaalia F4 sarjas 5. koha ning võitis Itaalia sarjas uustulnukate arvestuse.

Jüri Vips: "Olen väga rahul, et saan veel ühe hooaja teha koostööd Prema Powerteam võistkonnaga. Koostöö tiimiga klappis eelmisel hooajal suurepäraselt ja õppisin selle aasta jooksul palju. Mul õnnestus võita Itaalia sarjas üks etapp ja koostöö jätkamine Prema Powerteamiga oli igati loogiline samm."

Angelo Rosin, võistkonna juht: "Meil on äärmiselt hea meel, et saame jätkata koostööd Jüri Vipsiga. Ta jõudis oma debüüthooajal kiirelt heade tulemusteni ja olen kindel, et 2017. aastal suudab ta oma tulemusi veelgi parandada."

foto: Prema Powerteam

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas