Kohtumine Uno Aavaga ja elulooraamatu tutvustus

Kolmapäeval, 5. veebruaril algusega kell 12.00 saab Tartus asuvas Eesti Spordimuuseumis (Rüütli 15, Tartu) kohtuda legendaarse autosportlase Uno Aavaga. 20. sajandi Eesti parimaks rallisõitjaks valitud külaline tutvustab oma värsket, kuid siiski juba vanameistri 85. juubelil 22. novembril Eesti autospordi pidulikul hooajalõpu auhinnagalal esitletud mälestusteraamatut "Elu- ja ralliradadel" ning kõneleb lisaks raamatu valmimisele enda teest autosporti, ühe tippsõitja võimalustest nõukogude ajal, toonasest tehnikast, aga ka Eesti autospordi tänasest seisust. Lisaks on võimalik ka kohapealt osta Uno Aava värsket mälestusteraamatut "Elu- ja ralliradadel".

 

Üritus on tasuta ning kõik huvilised on oodatud!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas