Kutse rallisportlaste suvepäevadele

Rallisportlaste Suvepäevad

16-18.08.2019

Karujärve Saaremaa

Rallisportlaste suvepäevadele oodatakse endiseid ja praeguseid ralli, rallikrossi ja rahvaspordiga tegelejad, samuti kohtunikke, lipumehi, ajamõõtjad jne ning ka kõiki rallispordi fänne ja toetajaid.

Suvepäevade kavas on individuaalsed ja meeskondlikud mõõduvõtmised, piisavalt sporti ja lõõgastust ning selle kõrvale palju huumorit ja muusikalist meelelahutust.

Majutuse broneerimine: www.karujarve.ee või telefonil 5204950

Suvepäevade passid eelmüügis: www.rallipood.ee ja www.racingexpert.eu kauplustes

Jälgi meid ka facebookis Rallisportlaste Suvepäevad 2019

Poster infoga: PDF

Info ja küsimused: 5516646 Henri

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas