Martin Rump suundub Audi R8 LMS CUP sarja

Martin Rump suundub sel hoojal uue 585 hobujõulise Audi R8 LMS GT3 auto rooli. Mullu Formula Masters China Series seitse järjestikust võitu võtnud ja ülivõimsa eduga Aasia maineka vormelisarja meistriks tulnud Rump sai juba eelmise hooaja lõpus kutse osaleda Audi R8 LMS CUP sarja viimasel osavõistlusele, kus ta saavutas mõlemas sõidus 5. koha. Koostöö klappis ja selleks hoojajaks nähti Martinit juba täiskohaga Audi piloodina.

Martin Rump: „Mul on väga hea meel liikuda koos oma teami KCMG-ga Audi R8 LMS sarja. Meil on tugev pühendunud meeskond ja head sõitjad. Ma olen kindel, et suudame näidata häid tulemusi. Ootan põnevusega, kui saan juba järgmisel nädalal Shanghais uue põlvkonna Audi R8 LMS autosse istuda. Ma olen ääretult tänulik Audile kogu toe eest, mis tegi selle hooaja võimalikuks“

Audi R8 LMS CUP´is sõidetaks 6 etappi. Iga nädalavahetus 2 võistlussõitu. Esimene etapp toimub juba järgmisel nädalavahtusel kuulsal Shanghai F1 ringrajal Hiinas.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas