Noored Roolis ZEBRA CUP kolmas etapp sõideti Rapla kardirajal

Noored roolis - ZERBRA CUPi kolmas etapp sai läbi viidud seekord Rapla kardirajal, kus osales kokku 33 noort kolmes erinevas arvestusklassis. 8.-12. aastaste tüdrukute arvestusklassis näitas Rignes Hainsalu kõigis kolmes voorus kõige kiiremaid aegu ja vastu tasuks esimene koht kolmandal etapil, talle järgnesid Marleen Sule, Emily Malkus ja Maria Sule.

8.-12. aastaste poiste arvestusklassis võttis kindla võidu Henri Helü, kuid teise koha peale käis tihe võistlus, kuni viimase vooruni, kolme poisi vahel- Markus Niilus, Sten Ivanov ja Joosep Planken. Teisele kohale sõitis ennast Markus ning talle järgnesid Sten ja Joosep.

13.-15. aastate poiste klassis võidutses Robin Kiisholts, kellele järgnesid Mario Kaunis ja Sander Süvaorg.

Suured tänud kõigile lastele ja lapsevanematele!

Suured tänud ka meie treeneritele - Maila Vaher, Karl Martin Volver, Kevin Kuusik ja Marko Niilus!

 

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas