Noorte autosportlaste koolituslaager Rannakülas (VIDEO)

3.-4. jaanuaril toimus Tartumaal Rannakülas noorte autosportlaste treeninglaager, millest võtsid osa nii päris algajad kui ka vilunud sõitjad. Kuigi väljas valitsesid plusskraadid, pidas treeningrada jääl suurepäraselt vastu.

Õigeid sõiduvõtteid õpetasid poistele ja tüdrukutele Urmo Aava, Egon Kaur, Karl Kruuda, Sander Pärn, Martin Kangur, Ranno Bundsen ja Kuldar Sikk, kirjutab rally.ee

Treeningprogrammist võtsid osa Roland Poom, Keiro Orgus, Marten Teppan, Casper Eerikson, Pranko Kõrgesaar, Johannes Sikk jr, Kristian Pints, Riin Peddai, Kasper Koosa, Ragnar Sikk, Karl Martin Volver, Villem Viermann, Hannes Saar, Kert Riitsalu, Kristo Kütt, Sten Sugasep, Romet Poom ja Gustav Kruuda.

Vaata laagri pilte siit ja siit

Laagri video

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas