Peaminister Taavi Rõivas võttis vastu parimaid autosportlasi

foto: Timo Anis

Eesti Vabariigi peaminister Taavi Rõivas võttis 27. jaanuaril Stenbocki majas vastu 2014. aastal Eestist rahvusvahelistel tiitlivõistlustel edukalt esindanud autosportlasi. Peaminister andis omalt poolt üle sportlastele tänukirjad ja Eesti Autospordi Liidu poolt anti peaministrile üle raamat Eesti Autosport 2014.

Peaminister tutvustas autosportlastele Stenbocki maja ja selle ajalugu, autosportlased omakorda rääkisid, millised on nende sihid alanud autospordiaastal.

Peaministri tänukirja said:

Ott Tänak ja Raigo Mõlder, Rootsi MM-ralli viies koht, Poola MM-ralli võit klassis WRC2 ja auto24 Rally Estonia, FIA ERC etapi võit

Karl Kruuda ja Martin Järveoja, Rootsi ja Soome MM-rallide võit klassis WRC2

Sander Pärn ja James Morgan, autoralli MM-sarjas sõidetava Drive DMACK Fiesta Trophy üldvõit

Tristan Viidas, Radical European Masters sarja teine koht

Ralf Aron, Põhja Euroopa (NEC) karikasarja teine koht klassis Vormel Renault 1.6

Janno Ligur, rallikrossi Euroopa meistrivõistluste etapi kolmas koht ja kokuvõttes seitsmes koht

 

Vaata pildigaleriid

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas