Rahvaspordikomiteel alates uuest aastast uus koosseis

Eelmisel nädalal toimunud Eesti Autospordi Liidu juhatuse koosolekul kinnitati uus rahvaspordikomitee koosseis, kes võttis rahvaspordi juhtimise üle Talis Perosti meeskonnalt. Talis Perosti taandus rahvaspordi komitee eesotsast omal soovil, üheks tingimuseks oli, et oleks kohe olemas ka uus seltskond, kes asjaga edasi liigub. Suured tänud Talisele ja tema tiimile tehtud töö eest!  

"Mul on heameel, et on leidunud hulk inimesi, kes on nõus oma vaba aega panustama rahvaspordile. Soovin uuele meeskonnale jõudu ja jaksu," ütles Talis Perosti.

Uue rahvaspordikomitee eesotsas on varasemast komiteest tuttav Argo Nurs, komitee liikmed on: Tiina Ehrbach, Martin Vaga, Kalle Kruusma, Martin Juhe ja Aivo Rahu.

Ühtlasi kinnitas juhatus 2017. aasta rahvaspordi dokumendid, mis on leitavad siit: http://autosport.ee/rahvasport

Uuel aastal toimuvad taas rahvaralli karikavõistlused, nii saab uuel aastal osaleda autospordi rohujuure tasandil nii sprindis kui rallis.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas