Ralf Aron teenis punktilisa keerulistes oludes sõidetud etapil Spa ringrajal

Vahelduvates oludes sõidetud Euroopa F3 meistrivõistluste etapil Spa ringrajal teenis Ralf Aron uustulnukate arvestuses punkte kõigis võistlussõitudes.

Spa ringrajal sadas vihma nii vabatreeningute, esimese kvalifikatsiooni kui ka avasõidu ajal. Esimeses võistlussõidus startis Ralf Aron märjal rajal 8. kohalt ja samal kohal ka finišeeris. Aga ülejäänud kvalifikatsioonid ja võistlussõidud sõideti kuival rajal, kuhu Prema Powerteam ei leidnud kuidagi võistkonna autodele sobivat seadistust. Teises sõidus saavutas Ralf Aron 14. koha ja kolmandas sõidus õnnestus tal 18. stardikohalt tõusta lõpuks 12. kohale.

"Märjal rajal sobis nii kvalifikatsioon kui ka avasõit meie autodele paremini, aga kuivale rajale ei leidnud kuidagi õiget seadistust," kommenteeris Ralf Aron. "Püüdsime teise sõidu ajaks midagi parandada, aga sobivat seadistust ei õnnestunud ikka leida. Sama probleemiga olid hädas ka tiimikaaslased. Kolmandaks sõiduks saime auto veidi paremaks, sest tõusin 18. kohalt lõpuks 12. kohale."

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas