Shell Helix Rally Estonia 2019 võistlejate registreerimine lõpeb reedel

Tuletame meelde, et Shell Helix Rally Estonia võistlejate registreerimine lõpeb reedel, 28.juunil kell 18:00. NB! Reede õhtul läheb ka juba trükki võistlejate nimekiri pealtvaatajate programmi jaoks.

Kõik dokumendid ja vajalik info ralli kohta postitatakse kodulehele https://www.rallyestonia.ee/voistlejale/dokumendid/ .

Osavõtuavalduse saab täita siin https://www.rallyestonia.ee/voistlejale/registreerimine/

Osavõtuavaldust täites tuleb üles laadida foto võistlusautost, see on avalduse täitmisel kohustuslik väli. Võimalusel palun lae üles ka juhi ja kaardilugeja fotod ja tiimi sponsorite logod ning täida ära sõitjate info publikule. Fotod, logo ja publikule mõeldud info avaldatakse võistlejate profiililehtedel. Logod kuvatakse ka stardipoodiumi LED-ekraanidel sel hetkel, kui Sinu võistlusauto stardipoodiumil on. See on hea võimalus oma sponsoreid esile tuua ja neid tänada.

Pärast osavõtuavalduse täitmist ja ärasaatmist saab oma osavõtuavaldust veel ka hiljem muuta kuni hetkeni, kui võistleja nimi tehakse avalikuks registreerunud võistlejate nimekirjas Rally Estonia kodulehel. Nimi tehakse avalikuks pärast osavõtuavalduse täitmist ja osavõtu tasu maksmist.

Kui vajad majutust, vaata majutuspakkumisi Rally Estonia majutusplatvormil https://www.rallyestonia.ee/voistlejale/majutus/ .

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas