Täiendatud: Autospordi Tähed 2014 toimub 28. novembril Tartus

Eesti Autospordi Liidu hooajalõpu gaala Autospordi Tähed 2014 toimub 28. novembril Tartus, Dorpati konverentsikeskuses. Tegemist on sarnaselt eelmise aastaga piduliku sündmusega, kus autasustatakse tänavuste Eesti meistrivõistluste esikolmikuid ja kuulutatakse välja selle aasta rändkarikate omanikud ning aasta parimad autosportlased.

Sündmuse algus on kell 18.00, täpsem ajakava avaldatakse vahetult enne peo toimumist. Muusikat mängib Koit Toome bändiga ning õhtu edenedes mängib tantsuks muusikat DJ Valdo Pannel.

Pidulikule hooaega kokkuvõtvale sündmusele on võimalik osta koha 10-kohalises lauas. Müügil on nii üksikkohad, kui ka kõik kohad lauas korraga. Söögiks pakutakse hõrgutavaid suupisteid ning avatud on ka baar.

Pilet peole ja üks koht lauas maksab 35 eurot. Auhinnatavatele on peole sissepääs tasuta, koos kohaga lauas. Koha lauas või kogu laua broneerimise eelduseks on kohtade eest tasumine. Kohtade arv on piiratud! Broneerimine ja info laudade kohta Karmo Uusmaa, telefon 51 33 654 või e-post karmo.uusmaa@autosport.ee.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas