Taotluste vastuvõtt Ants Seileri fondi 2016. aasta stipendiumile kestab kuni 15. oktoobrini

Head autospordi sõbrad ja entusiastid. Meil on heameel teatada, et kuni 15. oktoobrini 2015, kella 16ni jätkub vastuvõtt Ants Seileri fondi stipendiumi taotlustele. Tegu on 2016 aasta stipendiumiga. Täpsem info taotluse esitamise kohta on leitav Eesti Rahvuskultuuri Fondi kodulehelt www.erkf.ee

Algatatud 2009. aastal endise Tallinna Autoremonditehase töötajate kogu poolt eesmärgiga toetada üliõpilasi ja noori insenere, kellel on saavutusi autospordi või autonduse alal, võidusõidutehnika konstrueerimisel ja täiustamisel ning populariseerimisel.

Jagamisele tuleb 555 eurot.

Halduskogu 5-liikmeline: Uno Aava, Kalle Keel, Kristjan Maruste, Juhan Sein, Rein Siim, Meelis Telliskivi.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas