Tehnikaeksperdid jagasid teadmisi

Laupäeval kogunesid Eesti autospordi erinevate alade tehniliste komisjonide liikmed.

 

Keskse teemana käsitleti turvalisust puudutavat. Rahvusvahelist teadmist vahendas FIA tehniline delegaat Karmo Uusmaa, kohale toodud erinevate sõidukite näitel jagasid valdkonnaspetsiifilisi teadmisi inimesed, kes võistlustel tegutsemas tehnilist korrasolekut kontrollivatena.

 

EAL tänab kõiki osavõtjaid ja sõpru, kes ettevõtmise läbiviimisel abiks olid: aitäh Eero Nõgene, MM-Motorsport ja Racing Expert!

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas