Tradehouse Ilukaubamaja kuulutas välja noorsportlase stipendiumi konkursi

20 000 euro suuruse Noorsportlase Stipendiumi taotlemine 2015. aastaks on avatud ning taotlusi saab esitada kuni 15. oktoobrini. Stipendiumi eesmärk on toetada kuni 26-aastaste noorsportlaste ettevalmistust ja osalemist kohalikel ja rahvusvahelistel võistlustel. Stipendiumi suurus on 20 000 € ning see võib minna jagamisele mitme taotleja vahel.

Juba mitmendat aastat toetab Tradehouse erinevaid heategevuslikke ja sotsiaalseid projekte. Käesoleva aasta märksõnadeks olid kultuur ja sport, mille raames soovisime panustada eelkõige noorte talentide arengusse. Lootustandva noore rallimehe Timmu Kõrge sponsoreerimine oli esimene samm Tradehouse’i tulevikku vaatavast visioonist, mille raames toetame iga-aastase 20 000€ suuruse spordistipendiumiga andekaid noorsportlasi teel oma karjääri tippu. Ralliekipaaž Timmu Kõrge ja Erki Pints saavutasid Auto24 Rally Estonial auväärt 3. koha ning liiguvad nüüd edasi Eesti Meistritiitli suunas.

Tradehouse OÜ tegeleb professionaalsete ilutoodete maaletoomise ja turustamisega. Rohkem infot stipendiumi ja taotluste esitamise kohta – www.tradehouse.ee/stipendium

Foto: Timo Anis

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas