Tunnustati Uno Aava raamatut "Elu-ja ralliradadel"

11. aprillil kuulutati Tartus pidulikult välja kolmas Georg Hackenschmidti raamatuauhinna võitja. Zürii otsuse põhjal pälvis auhinna 2013. aasta eest Gunnar Pressi raamat „Härra sportlane Viljar Loor“, mille kirjastajaks oli Menu Kirjastus. Auhinna võitja kuulutati välja Eesti Olümpiaakadeemia 25. sünnipäevale pühendatud aastakonverentsil.

Lisaks võitjale otsustas zürii seekord ühte teost tunnustada ka diplomiga ning selle pälvis Uno Aava oma mahuka elulooraamatu „Elu- ja ralliradadel“ eest. Zürii arvamuse kohaselt oli tegemist aasta suurima üllatajaga ning see, ühe spordiraamatu traditsioonilisi piire kaugelt ületav teos, oli kindlasti tunnustamist väärt.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2017

See on järjekorras juba 15. raamat sarjast „Eesti autosport“, olles üks pikema traditsiooniga spordiraamatuid Eestis. Raamat on pilguheit 2017. aastale Eesti autospordis, siit leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ning hulgaliselt pilte.

Loodetavasti rõõmustab tänavune aastaraamat kõiki autospordisõpru nii Eestis kui välismaal.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas