Turvaliselt Teel“ kampaania raames jagati lasteaedadele üle Eesti 16 000 helkurvesti

AS Tere koostöös Eesti Autospordi Liiduga jagas „Turvaliselt Teel“ kampaania raames lasteaialastele enam kui 200 lasteaias 10 000 helkurvesti. Koos varasema kampaaniaga, mille raames jagati 140 lasteaiale 6000 vesti on nüüd helkurveste jagatud kõigis Eesti maakondades.

Eesti oludes on alanud pimedamal ajal äärmisel oluline, et jalakäijad, eriti kõige väiksemad oleksid nähtavad ja jõuaksid turvaliselt ühest kohast teise. Helkurvestidel olevad kollikesed on nende kandjates tekitanud rõõmsat elevust ja vastukaja on olnud väga positiivne.

Eesti Autospordi Liit on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige ja toetab FIA kampaaniat „Action For Road Safety“, mille üheks oluliseks osaks on laste liiklusturvalisus. Eestis toimunud kampaaniat „Turvaliselt Teel“ tutvustab Eesti Autospordi Liit oktoobri lõpus Oslos toimuval FIA Sport Regional kongressil.

Helkurvestide kampaaniapartner Tere AS on loonud kampaania toetamiseks ka uue kohukeste sarja (kollikohuke.eu), millega tuletab noorele liiklejale meelde, et turvaline olla on lahe, rõõmus ja vahva! Koos vestidega saavad väikesed liiklejad nüüd ka magusa ampsu, leiavad turvalise liiklemise õpetusvoldiku kohukeste paki seest, et kleepida kolle kohe mitmesse voldikusse koos perega ja sõpradega ning osaleda spetsiaalselt kampaania jaoks loodud tarbijamängus.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2018

Järjekorras 16. raamat sarjast „Eesti autosport“ on pilguheit 2018. aastale Eesti autospordis. Raamatust leiab kõigi alade põhjaliku hooaja kokkuvõtte nii eesti kui inglise keeles, statistikat ja hulgaliselt pilte.

Saadaval Apollos ja Rahva Raamatus ning EAL kontoris Mustamäe tee 4.

veebitehas