Veoautokrossi punktid peale Valga etappi Jaanikese rajal (VIDEO)

Veoautokrossi Eesti meistrivõistlused on jõudnud poole peale, kui 6. juulil sõideti Valga lähedal Jaanikese rajal veoautokrossi Eesti meistrivõistluste kolmas etapp. Järgnevalt punktiseisud poolel hooajal ja video Jaanikese etapilt.

Gaz 51/52 klassis on sarja liider Jaanikese etapil maksimumi võtnud Olari Saarniit (48 p), tema edu on korralik, sest teisel kohal oleval Marko Tiinasel on punkte 29 ja kolmandal kohal oelval Vaiko Sammul 27. Nende selja taga on aga tihe rebimine, kui Raivis Lokmanisel on 23 punkti ja Andris Jurcins’il, Meelis Hirsnikul ning Bruno Leimanisel 22 punkti.

GAZ 53 klassis on liider Mikk Mäesaar (36 p), Andres Allik teine (33 p) ja Toomas Repp kolmas (29 p). Kaugele ei jää ka kohad 4-6, Erko Sibul, Illimar Hirsnik ja Ardo Kuus, kes on kogunud vastavalt 28, 27 ja 25 punkti.

Veobagi Super klassis on liider peale kolme etappi Jaanikesel kolmas olnud Vahur Lillman (32 p), teine Mart Henning (26 p) ja kolmas Jaanikese etapi võitnud, kuid eelnevatel etappidel mitte osalnud Janis Kozlovskis Lätist (18 p).

Neljas etapp sõidetakse 18. august Varstus

Vaata Jaanikese etapi videot

Foto autor Egle Helü

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas