ZEBRA CUP – „Noored roolis 2014“ võistlussari jätkab Rapla kardirajal

Tänavuse hooaja ZEBRA CUP – „Noored roolis 2014“ järjekorras kolmas etapp sõidetakse Rapla kardirajal 19. aprillil algusega kell 12:00. Noortele vanuses 8-15 aastat mõeldud sarja tänavuse hooaja esimene etapp õnnestus sooja talve kiuste sõita Võrtsjärve jääl, teine etapp peeti aga juba auto24ringi asfaldil ning nüüd ollakse taaskord võistlustules asfaldil.

„Noored roolis“ võistlussari koosneb jääraja etappidest talvel ning asfaldil ja kruusal sõidetavatest etappidest suvel. Sõidetakse standardsete Renault Twingo´dega, mis antakse võistlejaile korraldaja poolt. Sarja võitjaid ootab hinnaline üllatusauhind, kõigile osalejate vahel loositakse igal etapil välja loosiauhindu.

Eelmise aasta alguses käivitunud sari on mõeldud eeskätt noortele, kellest üsna pea saavad autojuhid ning kellel tänu antud sarjale on võimalus proovida kätt autoroolis turvalises keskkonnas kogenud juhendajate valvsa pilgu all. Ehkki võisteldakse aja peale, ei ole see võistlussarja esimene eesmärk: olulisem on noortele tutvustada autojuhtimisega kaasneda võivaid ohte ning õpetada neile aegsasti õigeid sõidumaneere.

ZEBRA CUP – „Noored roolis 2014“ kolmanda etapi registreerimine on avatud. Registreeri etapile ja tutvu võistluse juhendiga siin.

ZEBRA CUP "Noored roolis 2014" on Eesti Autospordi Liidu rallikrossi komitee poolt ellu kutsutud liiklusohutust ja sõidumeisterlikkust edendav võistlussari, mis on mõeldud eeskätt noortele tüdrukutele ja poistele, kellel puudub esmane või on väike sõidukogemus autoroolis. Sarja eesmärk on lisaks heale seltskonnale saada osa põnevast võidusõidust, mille läbi omakorda on kogenud instruktorite käe all võimalik omandada kiire ja samal ajal ohutu sõidu saladusi. "Noored roolis 2014" võistlussarjas on kasutusel ühesugused Renault Twingod, tagamaks kõigile osalejatele võrdsed tehnilised võimalused.

EST RUS ENG

Üldinfo

Eesti Autospordi Liit on Eesti Autoklubi (13.10.1924-16.06.1940) ja Eesti Autoliidu (1947-1988) õigusjärglane ning nende tegevuse jätkaja. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA liige alates 11. oktoobrist 1991. a, omades FIA põhikirja art 3.1 kohaselt Rahvusliku Autoklubi staatust. EAL on Rahvusvahelise Autoliidu FIA poolt volitatud ainupädev autospordi ja autonduse edustaja Eesti Vabariigi territooriumil.

Autosport 2019

Meie autospordi kuldne aasta kogu oma kirevuses on nüüd kaante vahel ja saadaval raamatukauplustes üle Eesti ja veebipoest aadressil http://makse.autosport.ee/shop

Saa teada meie aegade kirkaima spordisaavutuse telgitagustest asjaomaste suu läbi, loe sisutihedaid ja värvikaid kokkuvõtteid erinevate autospordialade aasta olulisematest sündmustest-sarjadest ja naudi efektseid ülesvõtteid, mis nähtut-kogetut parimal moel edasi annavad.

veebitehas